Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Důvěryhodný způsob zjištění kapacity baterie u smartphonu?

Dobrý den,

Před pár dny jsem si koupil nový smartphone a mám pochybnosti o dokládané kapacitě baterie.

Kapacita je uvedena přímo na baterce, avšak mobil nemá vyměnitelnou baterii.

Tak jsem nainstaloval 3 nezávislé aplikace, které říkají:

1. 3500 mAh (dokládaná)
2. 2000 mAh
3. Neudává přímo kapacitu baterie, ale nějaký power profile 1000 mAh

O žádné nemůžu jednoznačně říct, že lže ani že říká pravdu.

Znáte, prosím Vás, nějaký důvěryhodný způsob, jak to zjistit.

Děkuji

bylo by dobré znát co je to mobil, jaká je kapacita baterie ze specifikace. -> Je vyndavací, je to na ni napsáno?
Jaké to jsou aplikace, by mě taky zajímalo .že bych vyzkoušel.

Rozlišovat mezi specified capacity a aktuální kapacitou (snížené stárnutím baterie).