Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi stále padá

Zdravím,

Mám problém s vypadáváním wifi na ntb.Po zapnutí jde net asi minutu,poté se u int.připojení vpravo dole v liště ukáže žlutý vykřičník"připojení k

síti není k dispozici-omezený přístup.Když dám:odstranit potíže někdy net naskočí:viz obr 1,někdy to spadne úplně a objeví se červený křížek.Byla

zjištěna změna sítě.ERR_NETWORK_CHANGED A takto stále dokola!Jedu přes router TP-link,ale když se připojím kabelem tak ten samý problém.Takže

router v tom bude nevinně.Plus jsem zkusil jiný notebook a ten jede normálně.Zajímavé je že když se mi odpojí ten problémový,tak v tu samou

chvíli odpojí i ten druhý...Zkusil jsem pár rad z internetu:aktualizace ovladače,Napájení wifi adapteru na vysoký výkon,vypnout-zapnout

automaticky připojovat k siti apod.Stále bez úspěchu.Přikládám screeny z inSSDer4 kde je vidět jak to padá cca po minutě-dvou...Mám podezření

jestli není polomrtvý přímo wifi adaptér.Je to Intel Centrino Advanced-N 6235.Ntb samsung 700Z5C,win7.Předem díky za rady.

=> když se připojím kabelem tak ten samý problém
No ja by som to videl prave na ten router. Pozicaj si normalnejsi router, napriklad Mikrotik a bez toho aby si nieco v pocitaci nastavoval, prestavoval, tak vyskusaj ci to bude robit to iste, alebo sa to zazracne samo opravi.

Jooo tak teda takto, aha...
Pre zvysok, nevieme co mas vsetko nainstalovane na pocitaci a ako to mas nastavene. Tiez nevieme co je pred routrom a ako je to nastavene. Si ochotny nam to vsetko presne napisat, alebo ocakavas, ze sme tak schopny, ze z voleja vysypeme kde je chyba?