Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BTC- Co bude dál

Ahoj, zajímalo by mě, jaké máte tady názory o tom, co se stane s bitcoinem.

Před více jak týdnem se bitcoin dostal na hodnotu, kdy už se nevyplácí lidem těžit. 8000usd. Pokud jsem to pochopil spravne, bitcoin od té doby o pár procent spadl. Myslíte si, že spadne někam na dno a pak se že zase zvedne jeho cena? Nebo to s ním půjde úplně do kopru.
Jakou kryptimenu byste mi teď doporučili?
Co třeba teď nová měna Litecoin cash má to vůbec budoucnost?

Kdybych jistojistě! věděl, co nastane, určitě bych to nezveřejnil ;-)

Budoucnost kryptoměn nevidím nijak růžově, státy podle mě budou tlačit k jejich kompromitaci, regulaci, zákazu; nepotřebují, aby něco fungovalo bez jejich vědomí. Spíše cítím ten kopr než hvězdné zítřky.

Nedoporučil bych nic. Nemám nic. Co jsem měl, přišel jsem o to při krachu, pádu, vytunelování MtGox, před několika lety. Přímou finanční ztrátu jsem ale neměl (BTC jsem nekupoval ale jen těžil).