Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vysoky vykon GPU

dobry den, mam graficku kartu GB AORUS GTX 1070 8GB a pri hrani BF4 ma vykon 80-90%. CPU i7 6 jadier, pamat 32GB DDR4. Nevie niekto, cim to je?

Ano, to je "vyuziti", ne "vykon". Vyuziti grafiky zavisi od hry a jej nastaveni, a od dosiahnutych FPS (teda ak nie su FPS obmedzene napr. VSYNCom, tak bude hra produkovat co najviac FPS a vytazi kazdu grafiku na maximum, ak to stiha aj CPU).
Nevieme preco ti to vadi a aky mas skutocny problem, ale funguje to spravne (za predpokladu urcitych nastaveni v hre)

A já normálně slušně odpovídám... To neměla být žádná urážka. Jen jsem nepochopil, jaký s tím máš problém.
Vytížení grafiky se odvíjí podle rozlišení, náročnosti hry a nastavení detailů a taky podle výkonu procesoru.
Pokud by bylo takové vytížení i na ploše bez spuštěné hry, už by to problém byl. Takhle je to v pohodě a normální.