Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměťová karta

Ahoj, měl bych dotaz. Koupil jsem pam. kartu SD EMGETON 2 GB a při nějakých 600 MB mi systém hlásí, nelze kopírovat, odstraňte ochranu proti zápisu. Část 1400 MB je rezervovaná pro ryhlejší chod zařízení. Ikdyž jsem tuto hodnotu změnil na nulu, nebo např 400 MB, systém si ji nastavil do původní (1400 MB), při nastavení nebral ohled na potvrzení tl. použít či OK. Jinak mám Vistu Home Premium 32bit. Dík za odpovědi

Zkus to znovu naformátovat, případně ve Správě disků odebrat oddíly a udělat novej.
Pokud jsou moje rady zcestné, omluvám se předem, nevyznám se ve Vistě. Zkus to naformátovat pod WinXP, pokud nemáš možnost přístupu k pc s XP, stáhni si nějakou live distribuci linuxu.