Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [android app, beta] simulátor logických obvodů

Nabízím k otestování beta verzi mé aplikace LogSim (logical simulator). Je zamýšlena jako náhrada/doplněk k nepájivému kontaktnímu poli s logickými členy (hradly).

Aplikace umí módy: (1) zobrazení a simulace logického obvodu, (2) editaci a simulaci logického obvodu. Lze zobrazit/nezobrazit "piny" na kontaktním poli, zobrazit/nezobrazit logické hodnoty na vstupech a výstupech hradel, umí zobrazit logické hodnoty jako 0, 1 nebo F, T nebo L, H.

V demoverzi/betaverzi nejsou ukázány úplně všechny možnosti aplikace.

Uvítám připomínky, náměty, nápady, návrhy, kritiku, atd. Hodil by se mi nějaký screenshot s typem telefonu/tabletu.

Vizuální podoba je napsána s využitím OnsenUI, logiku řeší VueJS, ostatní je moje práce :-)

Novější verze 045

Upravil jsem mírně vzhled přepínačů a hlavně přidal možnost měnit zobrazení logických hodnot (0, 1 -> L, H -> F, T).

Uvítám připomínky, náměty, nápady, návrhy, kritiku, atd. Hodil by se mi nějaký screenshot s typem telefonu/tabletu.

Celkom zaujímavé. Postrehy len také skromné, štartovanie toho frejmworku trocha trvá, ale ok. Bolo by ideálne ak by sa dali prvky umiestňovať dotykom priamo na cieľové miesto, podobne aj spoje medzi nimi.
Screenshot vyzerá úplne rovnako ako tvoj, aj na natiahnutom displeji.