Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lcd a tv rozliseni

Dobrý den. Mám pc pripojen k televizi na rozliseni 1920*1080,takove rozliseni podporuje i muj lcd monitor 22 palcu... Ale jakmile to chci prepojit z tv do lcd monitoru tak jen cerna problikavajici obrazovka.. Problem asi bude v obnovovaci frekvenci? Na tv mam rozliseni asi 59 HZ. Mám to změnit na vic a pak to pripojit k monitoru? Ale bojim se aby mi pak nesla ani tv. Diky za kazdou radu☺

Tedy si to ujasněme. Máš grafiku s pouze analogem, dva monitory, jeden kabel (divné... co kdybys napsal, jaká grafika, monitor a telka to je?). O driverech nepíšeš nic. Před změnou zobrazovadla (přehození kabelu) počítadlo vypneš? D-sub se bez resetu nechytí, není to DVI/HDMI (navíc riskuješ odpálení portu). Křišťálovou kouli mám v servisu, takže věštit nemůžu.

Pc jsem mel zapojeny na tv. Ted si to chci prepojit na monitor.. Grafika gx 610. Driv mi to slo prehazovat bez problemu. Monitor je prolite e2208.. 22 palcu. Tv je asi 82 uhlopricka. Nevim co mam napsat o driverech.. Mam vse na GK aktualizovane