Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Testovací karta do notebooku

Dobrý den, mám doma nefunkční notebook Asus F5N a zajímalo by mě, kde je vada, zkoušel jsem měnit paměti, procesor, odpojit disk i optickou mechaniku, WIFI kartu atd. a napadá mě pořídit si testovací diagnostickou kartu. Díval jsem se na YT a Aliexpress, hledal na Google a nevím si rady, co pořídit. Hlavně aby u toho byl dokument obsahující kódy zobrazené na displayi.
Prosím o radu, která karta je osvědčená, nebo jest-li tohle někdo někde rozebíral a radil.
Děkuji.

karta ti moc nepomoze. Kody na displayi su velmi nespecificke a laikovi su vacsinou uplne naprd.
USB klavesnica sa inicializuje a funguje numlock? Ak ne tak nebezi ani bios a vada je bud v RAM skusit po jednej vsetky sloty, CPU alebo v HW ktory nevies opravit a musis vymenit dosku.
P.S> a hlavne nejaku kartu nemas kam zapojit, ptz LPC bus asi nema na doske ntb konektor. Moze to byt forwardnute na PCIe ale nemusi (zavisi od vyvojara BIOSu jak to nakoniec nechal nastavene)