Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet-micro usb

Dobry vecer. Mam tablet ktery ma micro usb vstup, bohuzel na mem pc mam vstup klasicky usb 2.0. Chci v tabletu prehravat filmy z meho stolniho pc, 1. otazka zni jak na to a co koupit? Redukci a nebo flash disc s obema konektory? a 2. Otazka zni kdyz nahraji v avi ten film na flash pojede me hned na tabletu, zacne to hledat stahovani nejakeho zpoustece? Mam Android 7.0. Dekuji za pomoc.

Pripoj tablet k PC, otvor v PC prieskumnik a presun si film na SD kartu alebo internu pamat tabletu.
Nasledne si v tablete spustis nejaku App prehravac filmov trebars VLC alebo nieco predinstalovane v App a das si prehravat film z daneho umiestnenia (sam prehravac do kniznice filmov scanuje umiestnenia ktore ma v nastaveniach)