Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem win10

caute mam takovy problem od vcera se mi deje to ze kliz kliknu pravim na nejaky soubor na plose treba v pdf nebo jpg nebo txt to je jedno co tak mi akorat cerne problikne obrazovka a nic dal se nestane. nevite co by to mohlo byt ? predem dik

OS musí mať priradený nejaký vhodný SW, "otvárač", ktorým dokáže obrázok zobraziť na monitore. Polož na stôl pred mašinu nejaké kuchynské otvárky konzerv, možno si vyberie nejaký rúči, ergonomický, pohodlný, šik do digitálnej ruky.