Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk failure

Dobrý den,mám problem,asi je to tim že jsem si hrál v biosu s cpu clock ratio a dal jsem to na vic tim pádem se mi navýšilo cpu frequncy na vic gHz. Po opětovnem zapnutí se mi ukazuje DISC BOOT FAILURE ,INSTERT SYSTEM DISK AND ENTER. V biosu mám nastaveno first device hdd. Všechny kabely jsem dotahl jestli náhodou nějakej nevypadl. Už si nevím rady. Zničil jsem pc? Nějaka rada prosim? Dekuju

Snad jsem ten clear cmos udelal spravne. Mam tam jen 2 výstrčky tak jsem to propojil šroubovakem. Když jsem zapl pc tak to ukazalo tabulku jako kdyz zapnes pc bez klavesnice a je tam napsano post error occurs!!
Za 1. Profile a to mám default. Za 2. Succes boot record mám last known good. Za 3. Ten samej nazev ale 5 times.a pak ty dve jsou ty samy taky 5 times. Kdyz dam jen enter tak to porad vyhazuje ten disk failure. Jo a kdyz se kouknu do biosu tak tam jsou spatne nastaveny hodiny,ikdyz je nastavim spravne porad to nejde...