Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký monitor z těchto tří?

Zdravím,
mám možnost zdarma získat jeden z těchto tří monitorů. Který z nich by byl asi nejlepší?
Využití: hraní her, bežná práce na pc, práce v pohotoshopu (nic profesionálního)

1. Dell U2311H UltraSharp
2. ASUS VX228H
3. Samsung S24D300

Budu rád, když napíšete i důvody, proč zrovna tento nebo proč právě tento ne :)
Děkuji za odpověď
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Z tech tri asi ten DELL (v pripade ze jde o medel IPS), zbylé jsou na starém "TN" panelu, ktery nema zrovna ty nejlepsi barvy a pozorovaci uhly.
* Navic ten DELL vypada, ze ma i sirsi konektiku (USB HUB, DispalyPort), chce to poradne mrknou technické parametry.