Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerna obrazovka s otaznikem

Dobry den,mam problem.. Chtel sem si vycistit muj ntb zevnitr,tak odmontovavam sroubky a zjistim ze bych s tim musel hodne manipulovat abych to otevrel,tak jsem se na to vykaslal. A kdyz sem to zapl tak mi vyskocilo logo ntb a hned pak cerna obrazovka s hroznym pipajicim zvukem a otaznikem v leve horni casti,vubec nechapu.byla by nejaka rada ?dekuju

Najprv skontrolovat ci nie je premacknuta nejaka klavesa.
Ak neni tak je nieco manipulaciou poskodene, nevieme aka manipulacia s cim bola robena. Postupne odpajat veci (klavesnica disk atd) kedy to prestane. Alebo najprv len vypnnut a ak sa da odpojit aj baterku aj nabijacku na chvilu.

Nene. Otocil jsem ho,rozsrouboval sem sroubky,pak se mi uz s tim nechtelo nejak manipulovat tak si rikam prdim na to a ty sroubky sem zase zasrouboval.. Ani sem ten ntb neotviral,jen tohle. A jeste sem vyndal SD kartu vepredu ale to asi na to vliv nema,nevim..