Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najlepší chladič AM4 do 50€

Dobrý deň, môžem sa opýtať, ktorý je najlepší a najtichší chladič na procesor socket AM4? Chladiť bude procesor Ryzen 5 1600 (4ghz). Ak je to potrebné tak tu je zbytok zostavy:
MB: MSI B350 PC Mate
RAM: ADATA XPG Z1 2X4GB 2666Mhz DDR4 CL16
Skrina: NZXT S340

Ďakujem za rady. Poprosím nech to bude na sklade na alze/datacompe. Na vzhľade mi nezáleží.

Nějak pořád nechápu potřebu taktovat.Pokud budeš taktovat ryzen5 na to co chceš tak to bude mít spotřebu jako ryzen7 ,ale jeho výkonu nedosáhne a s 1080ti bude na hraně a doufám,že to nechceš používat na full HD monitor.