Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde wifi

Ahoj prosím o radu.nastehoval jsem se do nového bytu.ze starého bytu jsem vzal WiFi router s tím že jo zapojíme v novém bytě a vše půjde jak má.pripojeni jde ale nejde internet.je potřeba router znova nakonfigurovat.? Dík za odpověď.

Takto to nefunguje. Musíte mít nejprve uzavřenou smlouvu s poskytovatelem internetu. Mimochodem, modem má nějaký název a typové číslo - pokud se ptáte na jeho nastavení, je dobré sem oba tyto údaje napsat.