Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program Battlefield 3 přestal pracovat

Zdravím,
včera jsem hrál BF3 asi hodinku a půl, poté jsem se odhlásil z MP serveru a okamžitě jsem se chtěl přihlásit na jiný, ale hra mi vyhodila chybu "Program Battlefield 3 přestal pracovat". Od té doby mi nejde hra vůbec spustit (Kampaň ani MP). Mám samozřejmě originálku přes Origin.
Co jsem už zkusil:
- v Originu funkci Opravit hru
- reinstalovat hru
- aktualizovat Punk buster
- reinstalovat DirectX
- reinstalovat vcredist_x64 i _x86
- aktualizovat graf ovladače

Problém nejspíš nebude v Originu, jelikož hra nejde spustit ani offline.

Napadá vás něco? Zaráží mě hlavně to, že se problém vyskytl z minuty na minutu. Nic jsem s ntb mezitím nedělal, jen změna serveru.

Problém vyřešen:

Podle všeho se poslední save špatně uložil a hra kvůli tomu nešla spustit. Vzhledem k tomu, že se to ukládá na cloud, bylo potřeba obnovit předchozí poslední save a nepomohl klasický reinstal hry a ani další věci.

Origin > pravým klik na hru > Game properties > Cloud saves > Restore save.

Třeba to někomu pomůže.