Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde kliknut na nic v programoch

Zdravím mam taky problém,

Ked otvorim nejaky program tak mi v nom nejde na nic kliknut dolna listu funguje fajn ale v akomkolvek programe ak niekde kliknem jakeby zamrzol, neukaze sa ze nereaguje ale proste nejde na nic kliknut.

Vedel by mi niekto pomôcť prosim vas?

Dobrý večer,

Pomôcť Vám teda nevieme kým nám nedáte základné informácie ako napr. aký operačný systém používate, aké programy ste skúšali spustiť,...

môžete skontrolovať napríklad teploty v BIOSe alebo nabootovať Live Linux a otestovať či tam aplikácie tiež zamŕzajú. Vidím to ale skôr na softwarovú chybu.

Skúste ako prvé skontrolovať teploty v BIOSu. Ako spustiť BIOS by ste mali mať v "knižke" ktorú nikto nikdy nečíta, zn. Návod na použitie.

Chyba môže byť v systéme (čož podľa mňa aj pravdepodobne je kedže samotný systém Vám nemrzne, len aplikácie v nej), otestoval bych to nabootovaním Live Linux, návody ako nájdete na Internete.

- Ak v Linuxu pôjde všetko v pohode bez zamrznutia, chyba je na 99....% softwarová i když je tu ešte možnosť vadného disku...
V takom prípade možno pomôže ak by ste skúsili spustiť príkazový riadok (CMD), a zadali doňho sfc /scannow ak nepomôže, tak možno to spôsobujú drivery - preinštalovať.

- Ak to v Linuxu bude mrznúť tiež, chyba je zrejme hardwarová,
takže bych skúsil otestovať Disk na Vadné sektory, a taktiež by som otestoval pamäte RAM. Hladajte klúčové slova MemTest.

Nepoužíváte bezdrátovou myš? V takovém případě bych ji zkusil vyměnit za jinou, jestli problém přetrvává (osobní zkušenost se stejným problémem). Případně přeinstalovat ovladače, to mi ale osobně nepomohlo.