Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vs MAC

Ahoj pořád slychavam Appláky vymlouvat se na to, že jejich Macbooky atd jsou na práci a hry na tom nepobezi. Co je na tom Macu tak dobrýho však si pořídím PC na hry a bude to určitě dobrý i na práci. Podle mě počítače od APPLU jsou k ničemu.

Ne kazdy hraje hry a na Macu je her priblizne stejne mnozstvi (dokonce AAA titulu vice) nez na PC s linuxem. Takze pokud budes treba srovnavat linuxove PC a Mac, tak bys mohl lehce dojit k nazoru, ze na hry je lepsi Mac. //Jednoduse vzdy zavisi hlavne na pouziti, na neco je nejlepsi PC s Windows, na neco PC s linuxem a na neco treba i ten Mac od Applu.