Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z HDD na SSD

Zdravím, mám starší notebook kde mám 1TB HDD je tam aktuálne zaplnené 456GB. Kúpil som si 256GB SSD ako môžem migrovať? Musím zmenšiť HDD napríklad odstrániť nejaké hry ? Ďakujem vopred . Nechcem to preindtalovat nemám na to čas

Blbosť. Takto sa to nerobí.

Chybou je, že nemáš logicky rozdelený pevný diska na dva (resp.tri pri x64 bit) oddiely.

Primárny oddiel určený výhradne pre OS a druhý oddiel na SW, zálohy apod.

Pri výmene pevných diskov sa spraví výhradne klon komplet disku. Sector-by sector. (pre lamy).

Priblblé hry si odlož na nejaký voľný externý disk, aby sa zmenšil dáta hdd na kapacitu ssd. Potom sprav klon.