Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVG

Ahoj, mam takový menší problémek, již delší dobu mi AVG hlasí Threat detected. Nevím co s tím....volba Heal, jako léčit tam neni, pouze ignore,pak move to vault, a taky Enable access. Nevíte co to je a co s tím???????je to tak 14 dní co se mi to stale objevuje, vždycky na neco kliknu ale za hodku se to tam objeví zase. Dekuji

AVG Je onicom skusal som tu verziu 8 tak ja mam 2 gb ram 2.2 ghz procesor a tak to zatazovalo pc ze to nebolo mozne stranky to otvaralo tak ze som cakal asi 1 minutu lez sa nacitala takze bohvie co to neni mozno jedine to ze je to graficky pekne inak nic.

nojo, když to neumíš nainstalovat, tak co se pak divíš... BTW, problém jsi měl nejspíše s linkscannerem, který je silně závislý na kvalitě připojení a spolehlivosti DNS serverů ISP.

AVG8 je na doma jeden z nejlepších antivirů, free verze je pak asi nejlepší antivir zdarma.