Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný pin obrazovky -android

Dobrý den,

podařila se mi super věc. Včera jsem se opil a zamkl jsem si telefon nějakým novým pinem a teď na něj zaboha nemůžu přijít.

Mám heslo do googlu, ale ve "Správce zařízení Android" nemám nikde možnost "změnit kod obrazovky" nebo tak něco.

Nevíte nějaký postup, jak pokračovat bez toho, abych musel smazat všechny data a dát telefon do továrního nastavení?

Mám huawei p9 lite.
Děkuji
Změna předmětu, původně: Zablokovaný pin -android (JaFi)

Jestli máš fotky a zálohu seznamu a zpráv na SD kartě nebo v Cloudu, tak je to v pohodě. Ale asi nemáš...

Pokud ne, myslím, že to nepůjde. S resetem ještě počkej, třeba má někdo nějaký fígl. Připojením mobilu kabelem k PC se bez odemknutého mobilu nezobrazuje úložiště, ale tak je to správně. Aspoň jsi poučený pro příště, že máš zálohovat :-/

Pokiaľ by si vlastnil Samsung tak tí majú super vec a to Samsung konto.Či to má aj huawei p9 lite neviem to vieš ty.Toto sa podarilo aj mne ,ale bol som triezvy o to pre mňa horšie.Ty máš aspoň dôvod prečo si to spravil.
Na stránke Samsung konta čo je tu: https://account.samsung.com/membership/service/getServieInfoList.do sa prihlásiš a na diaľku môžeš svoje údaje zmazať,odomknúť mobil.Poprípade krádeže zablokuješ vypnutie môžeš ho sledovať na mape ,kde sa nachádza ak je dotyčný v pásme wifi a veľa ďalších funkcií.Výborná vec a týmto sa mi podaril môj telefón odomknúť.Keď nemáš Samsung a aktivované konto hold smola.Poprípade nejaký servis ,alebo hacker.

Ježiš, dal jsem pěkně zavádějící popisek .. Omlouvám se.. Pin od sim karty vím, to je v pohodě .. Přes to se dostanu, ale mám změněný pin obrazovky.. Jakože odemčení obrazovky.. Jinak to mám na otisk prstů, ale po restartu to po mě vždy chce i ten pin, pak už stačí vždy otisk prstů..

Huawei a Xiaomi mají moc hezké zabezpečení :D U obou zařízení mi i chvilku trvalo je rootnout, někdo dostal příplatek za přesčas když pracoval na zabezpečení, očividně...
Jinak co si pamatuji, u Huaweie to je trochu pořešené, na rozdíl od Xiaomi. Telefon by ti po prvním zablokování (60 sec) při opakovaných pokusech měl nabídnout resetovat heslo nebo pin, když necháš displej zhasnout a pak ho rozsvítíš power tlačítkem. U telefonu v krabici nebo sis ho nastavoval sám, bys měl mít "Backup pin" který dokáže tvoje heslo zresetovat a nastavit nové. Vím že to funguje na gesta, nevím jestli na pin ale zkusit můžeš...