Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ping

Keď hrám hry mám v pohode ping 40 a vždy som to mal tak :) ale "občas" každých +- 5 minút mi ping vyskočí na 300-400 a hneď klesne prosím help :) Keby niečo tak mám internet od telekomu :)

Dobrý deň,

o aký typ siete sa jedná, o aká technológiu (VDSL, Optický Internet, pevný LTE... ?) a aké rýchlosti "máte" ? Ide Vám to cez kábel alebo WiFi?

Skusil bych skontrolovať nastavenie cez "ipconfig -all" v príkazovom riadku.