Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fix aktualizaci win xp

Dobrý den
Nainstaloval jsem na počítač Windows XP 32 bit,potom ručně stáhl sp3 a nainstaloval.Když potom spustim aktualizace přes Windows Update a dám doporučené tedy expresní tak to pořád vyhledává.Jak to tedy opravit aby to našlo aktualizace.Neptejte se proč jsem nainstalooval Windows XP.Počítač není na hry.Jen na prohlížení internetu,filmy a hudby.

Když nepujdou teda aktualizace jaký Windows by šel na pc Dell Optiplex 330.

Název operačního systému Systém Microsoft Windows XP Professional 32 bit
Procesor x86 Family 6 Model 15 Stepping 13 GenuineIntel ~1795 Mhz
Grafika AMD Radeon HD 5450
Ram pamět 2GB

Před časem jsem připojil staré PC s WXP Home SP3 OEM (který byl už dávno aktivovaný) k Internetu a než se spustily aktualizace, bylo nutné provést re-aktivaci (nešlo to udělat přes Internet, musel jsem přes telefon). Až pak jely aktualizace. Výslovně to psalo, že je nutné ověření.

Pro XP stále vycházejí aktualizace (přesně řečeno pro z nich odvozené POSReady 2009 - podpora skončí v roce 2019).
M$ by tyto aktualizace klidně mohl pro XP poskytovat, ale jeho politikou je nahnat všechny uživatele na W10, proto to uměle omezuje.
Pokud tedy chcete dostávat pro aktualizace pro XP (až do příštího ruku), stačí drobná úprava registru:

1) Vytvořte v poznámkové blogu jednoduchý dokument s libovolným názvem a koncovkou REG
2) Zapište do něj následující text:
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\WPA\PosReady]
"Installed"=dword:00000001
3) soubor uložte a poté spusťte, nový záznam se tím vloží do registru