Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ustřelování kurzoru šikmo nahoru dopravu bt myší po probuzení

Mám takový problém, že když jsem probudil notebook (a stává se to občas napři 1 za týden), že vidím, že mi blbne kurzor, vidím, že se snaží rychle jezdit nahoru doprava třeba.
Myslel jsem nejprve, že je to touchpadem (protože ten clickpad krám nešel v jednom místě promáčknout, jako kdyby to škvíry něco spadlo), ale myš ujížděla i po vypnutí trackpointu ,touchpadu,

Nakonec jsem zjistil, že za to mohlo bluetooth myš, kterou mám stadartně připojenou. Jak je ale možné, že to prostě někdy takhle se podělá? Musím pak myš vypnout a zapnout nebo v ntb vypnout a zapnout BT, aby se myš "znova" ohlásila.

To vypadá na "užvýkaný", nie na trvalo prerušený prívod pletetného, medeného kábla vedúceho k myši (zrejme o hranu stola), alebo zlý, prerušovaný kontakt priamo v myši. (Predpoklad tohoto besného pobehovania kurzora po monitore je 99% prerušovaním kontaktu).

Tiež to môže byť škodná v systéme, nejaký keylogger, virus, mamenko Sedembolestná. Nemaľujem čerta na stenu, sú veci medzi nebom a zemou.

vy máte na Slovensku bluetooth myši s káblíkem? :-? To jsou mi věci... ;-)

Pro tazatele: zkus připojit jinou myš a tuhle zkus zase jinde.
Nezapomeň, že platí Murphyho zákony: co se může pokazit, to se pokazí (a co se nemůže pokazit, to se taky stejně pokazí).