Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Internetem (možný Packet Loss?)

Zdravím
Potřebuji poradit od někoho zkušeného. Řeším tu už delší dobu problém, který se vyskytl a stále se stupňuje. Bydlím ve městě na sídlišti v paneláku. Můj poskytovatel: https://unt.cz/pages/02_domacnosti_internet.php Momentální Tarif: Panel NONSTOP. Internet využívám převážně na hraní her (CSGO,PUBG apod. + videa Twitch.tv). Problém, který mě trápí př.: Hraju CS:GO faceit/mm to je jedno...a v různých intervalech dochází k lagu. Standardně mám ping kolem 20ms ale najedou ping vyletí na 70ms-180ms a dojde k lagu. V CSGO jde nastavit příkaz NethGraph, který ukazuje cca jak běží připojení a někdy tam zaznamenám v momentě loss: 1-20% což tedy značí paket loss?...ISP tvrdí, že nic nezaznamenávají, že by něco nefungovalo nebo kolísalo. Router, kabely, anténa, přeinstalace PC...nic nepomohlo a problém se stupňuje...už se mi dost kvalitně seká twitch...
Router: TP-LINK TL-WR841N + routerboard mikrotik 450g na router napojeny 2 mobilní telefony...jinak rozvod kabelově do 2 Stolních PC...+ přikládám patchping z cmd jestli tam je někde problém? Nejsem moc znalý v této problematice. Vím, že by jistě na hraní byla lepší optická síť, ale to je tady ještě na dlouhé vyřizování, než se tu vybuduje optická síť (důchodci ehm emh)...takže prosím, jestli někoho nenapadá rada, jestli je vůbec možnost to nějak vyřešit na stávajícím stylu připojení. Díky moc všem, Krásný večer

Pathping výsledek: https://s18.postimg.org/jplgbneyh/trace.png

Riešil som úplne rovnaký problém. Poskytovateľ mi povedal že je vadný wifi router, ten som kúpil nový, no problém pretrvával aj naďalej.. Nakoniec som si nato zvykol. Až tento týždeň mi dali optiku a problém sa vyriešil.. :)
Skús odpojiť wifi router, a napoj si pc priamo na internet, skús či ti to bude stále vypadávať.
Choď do príkazového riadku a napíš tam: ping 8.8.8.8 -t nechaj to bežať, choď hrať cs:go, keď ti hra ´´sekne´´ tak ju vypni a pozri sa do príkazového riadku či tam vidíš request timed out..