Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardisk jde,nejde?

Dobry den,mam otazku.. Nedavno jsem problem s pc,respektive s hdd.. Pujcil sem si od kamarada jiny hdd ktery jde,tak jsem si vytvoril boot medium win 10 abych si to na to svoje hdd mohl dat.. Otazka zni . Jestli to moje hdd je uplne smazany nebo uz vubec nejde? Dal sem boot na win 10 a cekam uz pul hodiny jestli se bude neco dit.. Zatim tam mam jen logo windows a pod tim jakoby to kolecko ze se neco deje .. A ted na to koukam a zcernala mi obrazovka.. Mam na neco cekat nebo se na to mam vykaslat protoze odeslo hdd? Dekuju za odpoved☺

Však otestuj HW nejakým live distrom Ubuntu, ak myslíš, že je iba v háji tvoj pevný disk.

To si na externom, zvlášť požičanom ložiskovom hdd, vytvoril bútovacie médium pre W10? Mamenko Sedmbolestná.

Nemáš na kúpu 8-16GiB flešky pre takéto prípady? Alebo fleš mp3, telefón s fleš na USB port na ktorom vytvoríš bootmédium pre W10?