Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrusenie aktualizacii Win10

Zdravim poradnu, existuje uz sposob ako 100% vypnut aktualizacie Win10? Niekolko mesiacov som mal pokoj, ale prave mi po nahlom tvrdom restarte PC nabehol novy "lepsi" OS - rozjebana plocha, dlazdice opat nadrbane v start ponuke, totalny reset program files (vsetky programy mam v defaultnom nastaveni + komplet zmazany profil v Mozille). Zatial sa mi nepodarilo najst ani ziadny Windows old, v ktorom by bola zaloha stavu pred updatom. Sila.

Píšeš omáčku,ale ne to co je potřeba.Jakou máš verzi ? U 1709 lze aktualizace vždy na 35 dní pozastavit. Kolik jsi udělal změn "typu" lidová tvořivost ? Čištění,zrychlení,programy na ovladače. Normálně Windows 10 po aktualizacích jede v pohodě.

Takže to nebola záplata, ale veľký balík z 1703 na 1709. Zložka Windows s bordelom určite v koreni C:\ bude, zober si mikroskop, ideálne elektrónový.
Na pár mašinách som odskúšal pre lamy klikací dojčland xindel: xp-antispy (má cz lokalizáciu).

Po nainštalovaní spusti *.exe myšou, ako Správca!!!!

Odklikaj fajkou cugrunt všetky kolonky v ktorých sa píše o: "Zakázat.........".

Záznamy zmien sa spravia v Registroch, xp-antispy funguje aj pre W10. Návrat je možný. Vyhraj sa.