Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s odinštalovanim

Dobrý deň včera som si stiahol jednu aplikaciu a po dni som si všimol ze my zrazu windows installer berie vela z procesoru tak som si najprv myslel ze v danej apke je virus tak som ju oskenoval cez antivirus a malverebytes a nic tak som ju chcel odinstalovat a pisalo ze či to chcem odinstalovat s windows installerom a nwm co mam robit je ten windows installer doležitý?

Ano, Windows Installer je důležitý. Jak název napovídá, je to služba, která slouží k instalaci programů.
Máš-li Adobe Photoshop legálně koupený, řeš problém s výrobcem, máš nárok na podporu.
Máš-li Adobe Photoshop nelegální, máš smůlu, zde se warez neřeší.

Tak s čím ted vlastně potřebuješ poradit? :-? S Photoshopem nebo Windows Installerem??

Kdybys místo zmatených výkřiků napsal jasně:
1. mám Windows xxx (ano, už víme, že Win10)
2. instaloval jsem program xxx (ano, už víme, že Adobe Photoshop CS2)
3. při instalaci / nebo spuštění programu / nebo někde jinde - nastala chyba xxx / nebo se to zaseklo / nebo se vytížilo CPU. Nejlépe přiložit obrázek chybového hlášení nebo opsat hlášku z Prohlížeče událostí - ale opravdu přesně opsat, ne převyprávět svými slovy ("pisalo ze či to chcem odinstalovat" - tohle teda to určitě nepsalo!). Při problémech s vytížením CPU přiložit obrázek ze Správce úloh - záložka Podrobnosti, seřazený dle zatížení CPU.

... tak už bys možná v tuhle chvíli obdržel kvalifikovanou radu.