Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako možem mat horšie fps s lepšim PC?

zdravim mam otazku kupil som pc zostava GTX 1050 Ti 4gb | i5-7400 8 gb ram https://www.youtube.com/watch?v=dL5toa8S0Vw na tomto videu som videl že to rozbieha na skvele fps 100+ na low detaily napríklad.dneska som to zapol a na minimum nechitim ani 50 fps mam problemy so strašne dlhiim louding screenom a neviem kde je problem ine hry zatial nemam odskušane planujem najbližšie ale nechapem kde je problem na starom pc ktory bol omnoho slabši som hral na minimum a mal som 60+ fps povedal som si lepšie pc lepšie fps ale ako možem mat horšie fps s lepšim pc ? dakujem za odpoved prepačte ak som to zle vysvetlil

Změna předmětu, původně: Rust (host)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

ovladače som mal naištalovane neukazovalu žiadnu chybu skontroloval som to znova na geforce experience som naklikol skontrolovat ovladače niečo mi stihalo dal som reštart a teraz mi nvidia hadže hlašku nastavenia obrazovky nvdia niesu k dispozicii: v sučasnosti nepouživate obrazovku pripojenu k jedotke nvidia gpu ... sorry niesom odbornik na podobne veci

lul až teraz som si všimol že s boku je ešte jeden hdmi port ktory ide do grafiky napojil som kabel do portu ktory som uvidel ako prvy nečakal že ich bude viac .... moja chyba skusim a uvdim dakujem za radu najpr som nechapal aky kabel