Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdůvodné vytížení procesoru i RAMek

Zdravím,v poslední době se potýkám s menším problémem.

Prohlížeč mi bezdůvodně vytěžuje procesor a něco mi žere i RAMky

Pokud vše ukončím a nechám běžet jen správce úloh: vše je v klidu. Zapnu JAKÝKOLIV prohlížeč (včetně exploreru) procesor okamžitě vytížen na 90-100%.

RAM: 4 GB. Využito: 2,14 GB

Konfigurace PC:

Deska: MSI MS 7309
CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.91 GHz
GPU: ATI Radeon X1950 GT
OS: w7 Ultimate

Ukazuje mi to něco jako ''nečinné procesy'' a vytěžují 97% procesoru.

Nevím ale co to je a co se stane když to ukončím.

A navíc jak píšu. dělá to jen při zapnutém prohlížeči.

Při vypnutí prohlížeče je procesor v klidu