Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba reproduktoru

Dobrý den, rozhoduji se ohledně koupi nových reproduktorů, ale nevím jaké. Byl bych rád kdyby mi někdo ze zkušenosti poradil.

1. Genius GX Gaming SW-G2.1 1250
2. Genius GX Gaming SW-G2.1 2000
3. Trust Tytan 2.1
4. Genius GX Gaming SW-G2.1 3000
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Z uvedených ani jeden. 2.1 sestava do 1500Kč bude všechno stejnej hnus na jedno brdo - zahuhlaný basy, absence středovýho pásma. To není dobrý ani na hiphop.
Genius, Trust - o kvalitě jejich elektroniky jsem více než přesvědčen, bohužel. Jestli toužíš po 2.1, zkus ještě trochu našetřit.