Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybové hlášení

Dobrý den nevěděl by prosím někdo co by to mohlo být ?....
Cca 5 minut po naběhnutí windousu se mi začne PC sekat a hodí to toto chybové hlášení
C:\Users\-\AppData\Roaming\Seznam.cz\szninstall.exe

Prohlédnul bych co se provádí po spuštění. Bývalo to pěkně soustředěné v msconfig ze všech míst (složky po spuštění i registry). Pak je ještě možnost, že je to v scheduleru (plánovači úloh). Bývá dobré tyto dvě skupiny čas od času pročistit, ale opatrně, aby se nezrušilo něco, co je potřeba (chtělo by to, aby se v tom šťoural někdo, kdo se ve windows vyzná).

Děkuji pomohlo.S něčím jsem si musel do PC natáhnout jakýsi seznam.software a po spuštění PC se mi to chtělo pořád spouštět, tento program nebo co to je jsem odinstaloval, ale i nadále chyba setrvala, v msconfig jsem to odškrtl aby se to samovolně nespouštělo a už je to ok.Moc děkuji