Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce úloh se nechce spustit

Zdravím dnes jsem chtěl zapnout správce úloh a ono to háže neustále chybu. Zkoušel jsem to opravit pomocí https://support.microsoft.com/cs-cz/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system, ale když dám DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth tak se nic neděje. Vůbec nechápu jak to ze dne na den může přestat fungovat. Díky za pomoc
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Zrejme ti chýbajú niektoré životne dôležité systémové súbory, či chyba v Registroch, len mamenka Sedembolestná vie, kde bude problém. Sú ich stovky, ba tisíce.

Ešte sa poihraj.
-------------------------------------------
Oprava so 100% úspechom znie takto-ľa:

Na záver budeš nútený "prešrotovať" priamo z grafického prostredia komplet systém.

Stiahni si ISO W10 (podľa svojej verzie), klikni na ISO priamo v spustenom OS, po rozbalení stromu klikni na Setup.exe.

Inštalátor sa po troch automatických reštartoch o kompletnú opravu súborov a Registrov postará za teba, robota na 30 minút s troma reštartmi. Bordel v zložkách Windows.old a spol. smetia si už vyčisti sám. Napríklad: PrivaZer, Dism++, klik na C:\ - vyčistiť, nejak to zvládneš.

Potom si sprav Image (bitovú) zálohu systémových oddielov, obnova z bitovej kópie je otázkou niekoľkých minút.

... ono to háže neustále chybu ...

Lidi, naučte se konečně používat mozek! Tím myslím, abys tu chybu sem prostě zkopíroval nebo vložil obrázek!
Může to mít milion důvodů, chyba by mohla napovědět. Takhle se pohybujeme na úrovni věštění z kávové sedliny.

Prevence - spusť programy AdwCleaner a MBAM v nouzáku, vše, co najdou, smaž.