Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkaz k aplikaciam Microsoftu

Ahojte, vie mi niekto povedať, ako na blbom win 10 Home (PC) zistím umiestnenie napr. aplikácie Skype? Potrebujem odkaz, ktorý spustí danú aplikáciu. Cez štart to kedysi išlo, že kliknutím na Skupe prvým tl. bola možnosť "Otvoriť umiestnenie súboru" , ale teraz sa k tomu nijako neviem dostať... Vie niekto návod? Dík

Tak si skús Skype odinštalovať a MS ti ho už späť nedovolí nainštalovať tak, ako predtým, ale už iba ako aplikáciu z ich obchodu. No a už to tam mať nebudeš... To je môj problém :) A nepomôže ti nič, ani toto: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs Proste odkaz nenájdeš.