Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC visrus 127.0.0.1:8080 proxy virus

Dobrý den mám problém s PC mám zřejmě virus proxy virus 127.0.0.1:8080 proxy virus. Nejde mi žádný prohlížeč až na mozilu tu se mi podařilo zprovoznit. Stále se v chromu objevuje tato hláška Došlo k chybě proxy serveru nebo jste zadali nesprávnou adresu nevíte jak to moho vyřešit. Děkuji

Prečítaj si toto:
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-networking-winpc/removing-a-proxy-virus-1270018080/ccf3081a-e282-4796-b1b6-770bf5c39c1a
Je tam aj jedno (možné) riešenie

Solution:

Find the keys in registry with the following names in the folders mentioned below.

Proxyenable-------------change value to 0,

Proxyoverride, Proxyserver--------------delete

Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

Computer\HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

Computer\HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

Computer\HKEY_USERS\S-1-5-21-3996546682-3735944086-698702116-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

Proxysettingsperuser------------change value to 1

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

connection settings------------change value to 0

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel