Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhá sa mi hra aj napriek tomu že mám 120fps

Hry sa mi sekajú aj napriek tomu že mi ukazuje 120fps Ntbk- (( Intel Core i5-7300HQ (3,5 GHz))----- (Nvidia Geforce GTX 1050 4GB)---(Operačný pamäť 8GB) aj napriek tomu ked zapnem Fortnite prvá niekedy aj druhá hra sa mi vždy seká až pri tretej to ide v poriadku aj ked mi stále ukazuje 120fps

- Trhá se, protoze nemás pustenou vertikální synchronizaci (V-Sync).

- Kolikati Hz máš monitor, 60Hz ? Tak si hrej na 60FPS + VSync a budes mit obraz podstatnĕ plynulejší.
* 120FPS ti k nicemu nejsou, jen zbytecne tahas grafickou kartu, vysí spotreba, vysí teploty, IMHO zbytecnost honit frames/s na obrazovce a jeste k tomu na "notebooku" ...