Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W10: ikony spuštěných programů

(možná jsem dal nepřesný název dotazu...)

Vpravo dole, "u hodin", jsou ikony spuštěných aplikací (antivir, repráky - ale také Steam, Origin, Uplay). Některé jsou viditelné, některé až po kliknutí na symbol stříšky (šipka nahoru?).

Jak docílit toho, abych si mohl sám určit, které chci vidět vždy a které ne? Ve W7 to nebyl problém, ve W10 nemůžu najít příslušné nastavení.

Díky za radu.

Řešení:

Nazdar vlčáku !

- V prvé rade, snad ti odpovidam spravne a spravne jsem pochopil otazku.
- "Pravy klik na listu" (mimo zonu kde jsou ty ikony, treba nekde v pulce kde mas prazdno|misto) a nasledovne "Vlastnosti listy" (uplne dole) , "Oznamovaci oblast | Systémové ikony" (nebo tak nejak v CZ) :
*Je to zhruba v techto mistech viz prilozeny obrazek :

[81966-toto-jpg]

- Pak jen v seznamu oznacit (pridat) pozadované :

[81965-lista-png]

Nazdar vlčáku !

- V prvé rade, snad ti odpovidam spravne a spravne jsem pochopil otazku.
- "Pravy klik na listu" (mimo zonu kde jsou ty ikony, treba nekde v pulce kde mas prazdno|misto) a nasledovne "Vlastnosti listy" (uplne dole) , "Oznamovaci oblast | Systémové ikony" (nebo tak nejak v CZ) :
*Je to zhruba v techto mistech viz prilozeny obrazek :

[81966-toto-jpg]

- Pak jen v seznamu oznacit (pridat) pozadované :

[81965-lista-png]

No sláva, tohle nastavení bych hledal věčnost :-*

Kdyby to někdo hledal jako já, je to: Nastavení - Přizpůsobení - Hlavní panel - Oznamovací oblast - Vybrat, které ikony se budou zobrazovat na hlavním panelu.

Díky. Ve W10 jsem naprostý začátečník, teprve dnes jsem "přehodil systémy" a W10 je odteď mým hlavním OS. Vše/data ale zálohuji na PC s W7/Pro.