Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo B560 graficky chip

Ahoj vsem,
pred nekolika mesici mi ve spravci zarizeni zmizela GK - Nvidia GeForce 310M.. Netusim proc.. Nepovedlo se mi ji rozjet ani na Windows 7 ani na Windows 10.. Proste nikde se mi nezobrazuje.. V Biosu mam aktivovano Optimus..

Tak jsem to nechal nejakou dobu lezet..

Pak sem se k tomu vratil s tim, ze rovnou objednam novou zakladni desku..

No a ejhle, ona tam zase neni.. Sakra jak to???

Pouze Intel HD Graphic.

Ja uz fakt nevim co s tim.. Premyslim ze vezmu kladivo a uz ho rozmlatim na mikroulomky a jeste poleju benzinem a zapalim , jak mi z toho tecou nervy.. =D

Nevi nekdo co s tim?

Jasne, ty co system nemophl nainstalovat sem nainstaloval ze stranek Lenova.. I kdyz chci nainstalovat drivery na Nvidii ze stranek Lenova, tak mi to hodi hlasku ze hadware nebyl nalezen.. Ja to taky nechapu co tomu je.. Vse ostatni jede... Uz jsem instaloval tolik OS, tolikrat sem tam tahal drivery a porad jen s NVidii problem...

Takže to máš odtud? Začína se ovladačema pro chipset, potom restart a pak další ovladače.
https://download.lenovo.com/eol/index.html
Tady máš přímo pro tu grafiku na 64bit Win7: https://download.lenovo.com/UserFiles/Driver/en/Downloads%20and%20Drivers/B560&V560/IN3VDO35WW6.exe

Edit:

ty co system nemophl nainstalovat sem nainstaloval ze stranek Lenova

Ty jsi instaloval nějaké jiné ovladače z jiných stránek?