Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC a zdrojem.

Mám zvláštní problém pánové. Nová deska ASRock FM2A68M je napájená zdrojem EuroCase. Ten je maximálně hlučný. Vím, že je to shit ale prostě byl u sestavy. Chtěl jsem použít Enermax Liberty ELT500AWT. Jenže deska s tímto zdrojem vůbec nenajede. Ani neťuknou ventilátory. Zdroj je funkční. Na otestování byl vymontován z jiné sestavy. Netušíte kde může být zakopaný pes?

Ta levná kancl deska :-D je nová. Co mám podle tebe dát do kanceláře? Desku za 6 litrů která bude k hovnu? :)) :)) :)) Myslíš že to účetní pozná? Ale díky za super nakopnutí. Nevím jestli to může být deskou když ostatní zdroje v ní jednou a vše je v pohodě. S výjimkou teda toho Enermaxu.