Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S grafikou mi nejede pocitac

Nevite co mam za problem? Pocitac mi nejede na integrovanou grafiku. Porad tam musim mit grafiku v pci-e slotu i kdyz ji nepouzivam a monitor mam na integrovane. Bez karty nejede ale jak ji tam dam tak se integrovana rozjede. Desku mam ASROCK FM2A68M-DG3+ a procesor AMD A4 6300. Bios sem skusil dat do defaultu ale je to porad stejny. Pokud ja grafoka ve slotu a monitor mam zapojeny v dvi co je na desce tak my to jede. Jakmile grafiku vytahnu tak nemam obraz. V biosu se nastavena primarni grafika onboard. Kartu , co sem pouzival a kterou tam davam je GIGABYTE GV-N710SL-1GL. Poradite mi?

Dnes jsem skusil vlozit do pocitace jine karty a to NVidia GeForce 6600 nebo AMD TD128E. Takže to neni jen o konkretnim kusu grafiky. Asi muze byt jakakoliv. Vse se chova stejne jako s tou od GIGABYTE.