Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyskakuje oknoPowelShell

D.den, prosím o radu , 2 dny mi vyskakuje okno
C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\powershell.exe modré pozadí
zavřu okno a za chvíli se objeví znovu, máte s tím zkušenosti a poradil by mi někdo ,jak se toho zbavit?
Děkuji

"Ladičku" PowerShell otvára v určitej postupnosti, "do nervov", na pozadí nejaký SW alebo skript. Čistá inštalácia W10 to nerobí, švacol si do OS nejaký bordel SW, ktorý možno aj po odinštalovaní robí "nepľechu", ako mäkčia naši Oraváci.

Jedine rad za radom odstreliť SW, ktorý beži ako tichošlápek načítaný pozadí.

Skúsený majster sveta na W10 - "windowsológ" (nepliesť s riťológom) by po rozbalení stromu spustených súborov okamžite videl, kde je pes zakopaný, ktorý SW, okrem systémových, je za tento neželaný stav zodpovedný.

Daj sem screen (ale celý výpis, bude to na dva, možno tri skeny z monitora pod sebou), možno sa nájde dobrá duša, ktorá ti rozpitvá každý jeden bežiaci proces na pozadí a označí priamo kompetentného zloducha za odporný stav s modrým PowerShell.

----

Pre istotu preskenuj z flešky systémový oddiel pri uspatých dátach na pevnom disku nejakým SysRescue live AV, napr.;

Eset live Sysrescue ISO,

Dr.Web live cd/usb ISO - Dr.Web live ISO kontroluje aj Registre Windows.