Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čára na středu monitoru přes kterou se láme obraz

Dobrý den, na novém monitoru se občas na středu vznikne jakoby proužek/svisá čára ve kterém se láme obraz např jako v přiložené fotce je to vidět na textu. + Na pravé straně monitoru asi milimetrovy pruh který se chová jako druhy monitor, jedná se o něco v nastavení nebo je to vada monitoru ? Po vypnuti zapnuti monitoru to vždy zmizí

Nejjednodušší bude vyzkoušet jiný monitor nebo tenhle připojit k jinému PC. Pak snadno odhalíš viníka (PC nebo monitor).

Pokud je to nový monitor (předtím to nedělalo?), zkus vytáhnout a znovu/pořádně zasunout kabel. Případně vyzkoušet jiný.