Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD i DVD necitelna. Aktivace OEM Win7

Mam HDD po smrti na kterem byl oddil recovery s Win7. Sice zalohu mam na DVD, ale bohuzel po tech letech uz jsou obe DVD necitelna. Koupil bych novy SSD a stahnu ze stranek Microsoft znovu Windows 7. Mam jeste ulozeny klic co jsem si udelal pri zaloze programem ProduKey. Muzu Win7 OEM klicem aktivovat, nebo mam smulu ? Dekuji

Pokud je to produktová licence, nebude s tím problém. Řesil jsem nedávno HP, tam se recovery DVD stáhnou z jejich stránek a nainstalují (instalace zabrala víc jak 6 hodin, a nespočet restartů, ve kterých bylo potřeba v nepravidelných intervalech furt něco vyplňovat, potvrzovat, nastavovat, příšerné, na to že se sedmičky instalují do půl hodiny to je teda tragédie). Ten notebook zatím neviděl internet a zdá se být spokojený (píše windows je aktivován). Takže hledat na stránkách DELLu; já to na HP našel pod FAQ co dělat, když nemám recovery DVD a disk je po smrti (bylo to v angličtině).