Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabezpečenie notebooku

Idem na strednú školu s notebookom a chcel by som si ho zabezpečiť tak aby ho nikto nemohol zobrať.
Čo by ste mi doporučili?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Chod s tímto : (obrázek igelitka taška z supermarketu a notebook zabalený do šusťákové bundy)
existuje takové věcička jako kensington lock, ale řekl bych že už to není standardem, jako byvalo dříve