
LOW BUDGET Herní monitor
Zdravím,
chci se zeptat na slušný low budget monitor. Řekněme do 4tisíc. Máte s nimi zkušenosti?
Co jsem tak četl tak většina lidí doporučuje Samsung S24F350 - LED monitor 24" . Co si o něm myslíte?
Díky moc! :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)
Ok, ale monitor bez DisplayPortu bych si k novemu pocitaci dnes uz nekoupil. Jak NVidia, tak AMD jasne podporuji DP a pomalu ostatni konektory opousteji. VGA uz na novych kartach neni vubec, DVI jedno nebo zadne a HDMI tam jeste je, ale je otazka jak dlouho.
Takže například LG 24MP59G - LED monitor 24 je lepší?
Ja bych urcite ten LG preferoval.
budíž ,to by mohlo být,(podle papír.specifikací), i když bych víc než 3000 za FullHD nedal.
Displayport je dle mě nejlepší, ovšem HDMI (technicky zaostalé, verze 2.0 je tu skoro rok) zde bude jistě stačit. VGA/DVI je pravěk, tlusté kabely
otázka je co recenze na pcmonitors.info a tftcentral.co.uk, třeba se zjistí, že má PWM nebo prosvítá nebo se někde šetřilo jinde ještě
Na FullHD je to jedno. Tam DVI/HDMI ale i VGA (D-Sub) bohatě stačí. Hlavně aby to šlo někam připojit.
Já jsem asi před 10 lety (přsně nevím, spíš 6-8) kupoval ASUS VH242, šlo mi tehdy o něco ne moc malého, ale co nejlevnějšího a tehdy stál 2500. Za tu cenu jsem přimhouřil oči i nad značkou aušus. Dneska bych asi požadoval 4K a větší úhlopříčku (27 palců jako minimum), ale to bych se dostal s cenou výš. Ono jakmile chce člověk něco nad fullhd, okamžitě cena vystřelí vzhůru.
Neni lepší ,je to jedno kterej z nich...