Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC SESTAVA DO 40 000 ,- kc

Zdravicko
Mam zde dotaz o navrzeni nebo posouzeni sestavy do 40k. ja jsem zde neco slouskal pokud by to slo lepe budu rad za tipy nebo o navrzeni lepsi sestavy
kody sestava bude prevazne jen pro hrani her PS: chtel bych to ve vyvazene barve ideal bila ale neni to nutne jde hlavne o to aby to fungovalo dekuji. Muze to byt klidne i od konkurenta :) EDIT: win a ostatni veci mam jen chci bednu s komponenty

Změnil bych desku a to s více fázemi na napájecí kaskádě, tedy pokud hodláš procesor přetočit.
Třeba za MSI Z370 SLI PLUS - Intel Z370
Jinak až na ten pomalý datový disk, tedy pokud budou hry budou na něm instalovány, to bude funkční.
(neznám ty paměť moduly/výrobce a asi bude problém s nedostupností té g.karty)