Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalá wifi

Dobrý den, mám menší problém a jelikož jsem se tu už několikrát dobral pomoci opět se na vás obracím s žádostí o radu. Zrovna jsem se přestěhoval a tak jsem si musel zřídit nový internet bohužel od T-mobilu, UPC tu nebylo k dispozici, problém je takový, že v celém 3kk bytě je jen 1 zásuvka a to v obývacím pokoji který je zhruba 20 metrů vzdušnou čarou daleko, v cestě je kuchyňský kout a 1 cihlová zeď (myslím že je to 45), každopádně než vyřeším problém s pevným připojením internetu do stolního PC, jsem připojený na wifi (wifi karta je TL-WN781ND). Klasicky je wifi trošku nestabilní, ale problém je v tom že i když mám třeba v online hrách ping +-30, tak třeba stránky jako youtube, seznam atd se načítají příšerně pomalu, nejdříve jsem myslel že je problém v počítači, takže jsem hledal a našel nějaké řešení ohledně změny DNS, nevím přesně co to znamená ale postupoval jsem přesně podle návodu a změnil je na free google adresy, pomohlo to jen u youtube kde teď můžu sledovat videa i ve fullHD, ale ostatní stránky se načítají pořád pomalu a to nejen na pevném PC ale třeba i na mobilu i když jsem přímo vedle routru (ZyXEL VMG3312-T20A), udělal jsem test rychlosti na pevném PC a tady jsou výsledky které jsou mi naprostou záhadou takže pokud máte nějaké návrhy jak tuto situaci vyřešit, budu moc rád když se nimi podělíte, díky moc za odpověď.

Test rychlosti:
j4byas

Takže myslíš že problém bude mezi zásuvkou a modemem? protože já i na pevném PC jsem zatím připojený přes wifi, jak je ukázáno v tom odkazu mam ping 16-20 a upload kolem 4Mb/s a download jen mizerný 0,5Mb/s, to prostě nechápu, kdyby bylo všechno mizerný inu dobrá nebo pokud by to nejelo vůbec ale proč jen ten download je tak mizernej, každopádně znova juknu na zdířku jestli tam je všechno ok, ale myslim že tim to nebude