Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto phpBB 3.0 - Otázky na fórum

Mal by som pár otázok k phpBB 3.0.

1. Ako nastavím rovnaké vlákno pre každé fórum bez ručného vytvárania? Pre dôležité alebo informačné veci. Ide o to, že pri vytvorení fóra môžem síce zadať link na vlákno alebo na nejakú adresu s pravidlami, problém je ten, že ak dám link na vlákno, tak to vlákno už niekde musí byť vytvorené a nevyzerá to dobre, ak je v jednom fóre vlákno s pravidlami a v inom je zas nad fórom odkaz na toto vlákno v ružovom políčku.

2. Ako presuniem informáciu o prispievateľovi doľava? Teraz mi to dáva na pravú stranu, ale ja to chcem mať naľavo ako to je bežné. Možno som len niečo prehliadol v nastaveniach (je ich tam požehnane), takže ma bude stačiť asi len nasmerovať.

Neviem, ci som ta pochopil spravne, ale vyuzitie funkcie nadradeneho fora by to neriesilo? Potom su este na stranke phpbb3.sk nasiel taketo modifikacie, ktore by sa mozno dali vyuzit:
http://www.phpbbhacks.sk/index.php?action=mod&what= 1206889323
http://www.phpbbhacks.sk/index.php?action=mod&what= 1206721108

K druhej otazke som ziadne nastavenia nenasiel a tak si myslim, ze to bude otazka pouziteho vzhladu, resp. stylu. Skusil by som stiahnut nejaky iny.