Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký donate systém na web

Ahoj,

mám web, rád bych uživatelům dal možnost mi poslat občas nějaký drobný. Jsou to uživatelé z celého světa. Co doporučujete za systém, paypal? Nebo něco jiného?

Nemám od toho asi žádné požadavky, jen to, aby to nebyl nějaký neznámy web, kam se někdo bude bát zadat kartu.

Nebude to vydělávat pravidelně, spíš si tak slibuji, že třeba 50kč za měsíc, možná :-) kdo ví.

S PayPal mám dobré zkušenosti, ale...
Osobní účet - pokud nepřelezeš určitou částku, stačí. Nulové poplatky i za přijaté platby. Možnost přispět platební kartou i pro nemajitele PP účtu.
Jakmile přelezeš limit, musíš přejít na business účet, ověřit jej doklady a pak se začnou strhávat poplatky i za příchozí platby.
Výběry jsou bezproblémové. V případě tvých příspěvků ve výši desetikorun bude personal účet stačit.