Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno oplati sa kupiť 4k monitor

zdravim zvažujem kupu 4k monitoru hier s podporou 4k stale pribuda a začina ma to lakať chcel by som vedieť či sa do toho oplati investovať či to stoji zato alebo tam pri hrach oproti full hd neni až taky rozdiel a ked my hra ide vo full hd znamena to že my pojde aj v 4k alebo sa zvyšuju naroky na pc vopred vdaka za rady popripade ak ma niekto skusenosť s konkretnym 4k monitorom budem rad ak sa somnou podeli

• XBOX X je podstatne vykonejsi jako XBOX S (ONE), ma vykonejsi grafiku (nekolikrat !), vis pameti RAM (12Gb na DDR5), vykonejsi CPU|procesor, kde nema problém prave zvladnout i zminenou "4K" rozliseni které podporuje jeji plné vyuziti je u 'ENHANCED' her, které jsou optimizované specialne pro vykon "XBOX X", dokonce i +- 20% vykonejsi jak PS PRO.
* Kdyz jsem zkousel XBOX X poprvé na vystavisti, tak sem fakt cumel az skoro s otevrenou hubou, opravdu se povedl, neni ani velky,na 1cm stejne velky jak XBOX S, prekvapive Tichy diky "vodnimu" chlazni, pardon, tedy "vapéru".

• Troufnu si rict, ze mam docela vykoné PC, ale "XBOX X" bych v 4K bych rozdil asi okem nepoznal, jestli je to PC nebo XBOX.
* Stejne vykoné PC + UHD Bluray prehravac za tu samou cenu urcite neposkladas ;-)

ok tak už mam len poslednu otazku xbox one x stoji 2krat tolko ako xbox one s je medzi nimi fakt taky velky rozdiel že stoji zato tolko investovať ide my hlavne o 4k pretože som pol roka dozadu investoval 800e do 4k telivizora samsung a pride my nevyužiti

Litovat nebudes, rozdil je tam nestydim se prehanet 'obrovsky'.
• Jestli sledujes i filmy, tak na na "XBOX X" urcite vyzkousej NETFLIX ktery ma také zbirku 4K filmu a serialu, ktery muzes behem mesice vyzkouset zdarma, nezapomen zvolit Netflix nabidku 4K|UHD, protoze muzes zvolit i vlobu "dve zarizeni na 1080p" kdyz se budes zapisovat :-)
* Jinak XBOX X (i Xbox S) maji UHD prehravac, takze nebudes mit problém spustet i Blu-ray 4K@UHD Filmy. (nejlevnejsi jen samotny prehravac UHD stoji okolo 300Euro kdyby sis ho mel koupit zvlast)

[INFO] : :i: Jinak pro "GAMES PASS" i "GOLD", budes mit s XBOX X mit pribalené kupony s aktivacnim kodem, aby jsi to mohl vsechno vyzkouset zdarma ;-)
• Mozna existuje na slovensku XBOX X + Fifa 2018, chce to mrknout, ze by jsi Kopil uz komlet a hned hral https://www.alza.sk/xbox-one-x?dq=4846551 :-)
* Jinak hry jsou na X z ONE zpetne kompatibilni, to same CD na XBOX ONE jak XBOX X, jen si pak stahne 4K patch, jestli je potreba. Dokonce jsou i hry XBOX 360 které byly predelany specialne pro XBOX X, nekteré jsou docelazajimavé jako Gears Of War a Halo 3

[BONUS]
• "PES 2018 – Xbox One vs. Xbox One X "